Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi
Erasmus Koordinatörlüğü

Erasmus Eğitim Alma Hareketliliği Başvuru Sonuçları

.

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Erasmus+ Eğitim Alma Hareketliliği Seçim Komisyonu 06/07/2022 tarihinde toplanmış olup, 29.12.2016 tarih, 12 sayılı Senato Kararı ile belirlenen ve 14.09.2021 tarih ve 16 sayılı Senato Kararı ile güncellenen puanlama sistemi dikkate alınarak  7 asil ve yedek katılımcılar belirlenmiştir. Puan eşitliği durumunda, eşitlik bozulana kadar sırasıyla aşağıdaki öncelikler uygulanmıştır.

1. Daha önce Erasmus Eğitim Alma Hareketliliği’ne katılmayan ya da daha az katılan personele,

2. Personel ve öğrenci hareketliliği son iki akademik yılda daha az gerçekleşen birim (daire başkanlığı, fakülte, myo, yo, koordinatörlük, vs.) personeline

3. Onsekiz Mart Üniversitesi’ndeki hizmet süresi daha fazla olan personele öncelik verilir.

Kazanan adaylara itiraz süreci tamamlandıktan sonra yapılması gereken işlemler hakkında ayrıntılı bilgilendirme yapılacaktır.

Sonuçlara; 20.07.2022 Çarşamba, saat: 17:00'a kadar itiraz edilebilir. İtirazlar ÜBYS üzerinden yazılı olarak Erasmus Koordinatörlüğü'ne yapılmalıdır.

İtiraz ile ilgili ayrıntılı bilgi için erasmuspersonel@comu.edu.tr adresine e posta gönderebilirsiniz.

Aşağıda ismi belirtilen öğretim üyelerinin 2020-1-TR01-KA103-081724 No’lu Proje İçin Erasmus+ Eğitim Alma Hareketliliği Programına hibeli olarak katılmalarına karar verilmiştir.

Sıra

İsim Soyisim

Birim

Toplam Puan

Durum

1

Banu Akkök

Dış İlişkiler Koordinatörlüğü

93,8750

Kazandı

2

Fatma Adıgüzel Emir

Strateji Geliştirme Daire Başkanlığı

90,0000

Kazandı

3

Murat Eser

Bilgi İşlem Daire Başkanlığı

88,7500

Kazandı

4

Besime Alsan

Personel Daire Başkanlığı

88,5000

Kazandı

5

Gökhan Çalışkan

Kalite Güvence Ofisi

88,3750

Kazandı

6

Erkan Özavcı

Genel Sekreterlik

87,2500

Kazandı

7

Tuğçe Altuntaş

Strateji Geliştirme Daire Başkanlığı

86,2500

Kazandı

8

Ali Kaplan

ÇOMÜ Hastanesi

82,3750

1. Yedek

9

Merve Ataç

ÇOMÜ Hastanesi

80,5000

2. Yedek

10

Serkan Bayaşoğlu

Yapı İşleri Teknik Daire Başkanlığı

80,2500

3. Yedek

11

Berçem Abul Gümüş

 Sağlık Kültür Spor Daire Başkanlığı

79,2500

4. Yedek

12

Mehtap Akyüz

Devlet Konservatuarı

77,6250

5. Yedek

13

Seda Ertuğrul

Yapı İşleri Teknik Daire Başkanlığı

77,6250

6. Yedek

14

Büşra Palaz

Medya Merkezi

77,5000

7. Yedek

15

Adem Yaman

İç Denetim Birimi

77,5000

8. Yedek

16

Duygu Aras Karademir

Basın Yayın ve Halkla İlişkiler

76,7500

9. Yedek

17

Fatih Şerif Coşan

Yapı İşleri Teknik Daire Başkanlığı

76,7500

10. Yedek

18

Mahmut Ay

Gökçeada Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu

76,6250

11. Yedek

19

Vildan Erdoğdu

Uluslararası Öğrenci Ofisi

75,1250

12. Yedek

20

Özge Zeynep Yurdabal Olğun

Bilimsel Araştırma Projeleri Koordinatörlüğü

74,6250

13. Yedek

21

Deniz Aydın

Siyasal Bilgiler Fakültesi

74,6250

14. Yedek

22

Tuğba Kantarcı

Kurumsal İletişim Koordinatörlüğü

74,5000

15. Yedek

23

Muhammet Orhan

Dış İlişkiler Koordinatörlüğü

72,0000

16. Yedek

24

Serap Yontar

ÇOMÜ Hastanesi

69,0000

17. Yedek

25

Şenol Cihan

Öğrenci, Yşm. Kry. ve Mzn. Öğr. Koordinatörlüğü

69,0000

18. Yedek

26

Ahmet Yıldırım

Kütüphane ve Dökümantasyon Daire Başkanlığı

68,0000

19. Yedek

27

Aysel Barboroz

Uluslararası Öğrenci Ofisi

68,0000

20. Yedek

28

Ayhan Candan

Lisansüstü Eğitim Enstitüsü

67,0000

21. Yedek

29

Zeliha Türkoğlu

Siyasal Bilgiler Fakültesi

67,0000

22. Yedek

30

Atiye Şahin

Kurumsal İletişim Koordinatörlüğü

66,0000

23. Yedek

31

Yasemin Demirhan

İdari Mali İşler Daire Başkanlığı

66,0000

24. Yedek

32

Cumali Özler

Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı

65,7000

25. Yedek

33

Esin Zeybek

Güzel Sanatlar Fakültesi

65,0000

26. Yedek

34

Fatma Nur Şeniç

Genel Sekreterlik

65,0000

27. Yedek

35

İsmail Berkit

Lisansüstü Eğitim Enstitüsü

63,0000

28. Yedek

36

Ferhat Metin

İletişim Fakültesi

63,0000

29. Yedek

37

Gamze Nur Hastoprakçılar

Siyasal Bilgiler Fakültesi

63,0000

30. Yedek