Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi
Erasmus Koordinatörlüğü

Erasmus Ders Verme Hareketliliği Sonuçları

.

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Erasmus+ Ders Verme Hareketliliği Seçim Komisyonu 11/11/2021 tarihinde toplanmış olup, 29.12.2016 tarih ve 12 sayılı Senato Kararı ile değiştirilmiş, 14.09.2021 tarih ve 16 sayılı Senato Toplantısı ile güncellenmiş puanlama sistemi dikkate alınarak programdan yararlanacak 24 asil ve yedek katılımcılar belirlenmiştir.

Aşağıdaki takvime uygun olarak itiraz sürecinin tamamlanması ve nihai sonuçların açıklanmasının ardından kazanan adaylar süreç hakkında bilgilendirilecektir.

Açıklama

Tarih

Başvuru Başlangıç Tarihi

04 Ekim 2021

Başvuru Bitiş Tarihi

05 Kasım 2021

Sonuç Açıklama Tarihi

12 Kasım 2021

İtiraz Süreci

15-19 Kasım 2021

Nihai Sonuç Açıklama

26 Kasım 2021

 

Sıra Durum Adı Soyadı Bölüm Fakülte/YO/MYO Toplam Puan
           
1 Kazandı Uğur Serçe Yerel Yönetimler Biga MYO 80,8
2 Kazandı Neşe Yılmaz Tuncel Gıda Teknolojisi Çanakkale Uygulamalı Bil. Y.O. 77
3 Kazandı Yusuf Dilgin Kimya Fen Edebiyat Fakültesi 74,1
4 Kazandı Nur Akcanca Okul Öncesi Öğretmenliği Eğitim Fakültesi 74
5 Kazandı Senem Zeynep Ercan Çalgı Anasanat Dalı Devlet Konservatuarı 69,2
6 Kazandı Sefa Aksu Tarımsal Yapılar ve Sulama Ziraat Fakültesi 68,6
7 Kazandı Mübeher Ürün Göker Yabancı Dil Hazırlık Yabancı Diller YO 65,5
8 Kazandı Derya Girgin Özel Eğitim Eğitim Fakültesi 63,3
9 Kazandı Defne Yılmaz Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Eğitim Fakültesi 58,1
10 Kazandı Gizem Aksu Toprak Bilimi ve Bitki Besleme Ziraat Fakültesi 57,4
11 Kazandı Zafer Tural Müzik Öğretmenliği Eğitim Fakültesi 57
12 Kazandı Mehmet Ali Yolcu Türk Dili ve Edebiyatı  Fen Edebiyat Fakültesi 56,9
13 Kazandı Çiğdem Özkan Turist Rehberliği Ayvacık MYO 56,875
14 Kazandı Hasan Arslan Eğitim Yönetimi Eğitim Fakültesi 56,8
15 Kazandı Meliha Merve Çiçekliyurt Tıp Tıp Fakültesi 55,9
16 Kazandı Ekrem Tufan Sağlık Yönetimi Sağlık Bilimleri Fakültesi 55,2
17 Kazandı Araz Askeroğlu Hemşirelik Sağlık Bilimleri Fakültesi 53,1
18 Kazandı Enes Yaşar Türkçe Öğretmenliği Eğitim Fakültesi 51,9
19 Kazandı Süleyman Davut Göker Eğitim Yönetimi Eğitim Fakültesi 48
20 Kazandı Gülbu Tanriverdi Hemşirelik Sağlık Bilimleri Fakültesi 47,6
21 Kazandı Mustafa Boz Konaklama İşletmeciliği Turizm Fakültesi 47,2
22 Kazandı Rüştü Ilgar Coğrafya Öğretmenliği Eğitim Fakültesi 46,9
23 Kazandı Melike Yalçın Gürsoy Hemşirelik Sağlık Bilimleri Fakültesi 46,5
24 Kazandı Aylin Özcan Tekstil Tasarımı Güzel Sanatlar Fakültesi 44,8
25 Kazandı Lütfi Atay Seyahat İşletmeciliği ve Turizm Rehberliği Turizm Fakültesi 44,1
26 1. Yedek Mustafa Yunus Eryaman Sınıf Öğretmenliği Eğitim Fakültesi 40,5
27 2. Yedek Ayhan Oral Kimya Fen Edebiyat Fakültesi 40,7
28 3. Yedek Erol Duran Konaklama İşletmeciliği Turizm Fakültesi 29,3
29 4. Yedek Yahya Han Erbaş Eğitimin Felsefi Sosyal ve Tarihi Temelleri Eğitim Fakültesi 29,1