.
Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Erasmus+ Ders Verme Hareketliliği Seçim Komisyonu 11/11/2021 tarihinde toplanmış olup, 29.12.2016 tarih ve 12 sayılı Senato Kararı ile değiştirilmiş, 14.09.2021 tarih ve 16 sayılı Senato Toplantısı ile güncellenmiş puanlama sistemi dikkate alınarak programdan yararlanacak 24 asil ve yedek katılımcılar belirlenmiştir.
Aşağıdaki takvime uygun olarak itiraz sürecinin tamamlanması ve nihai sonuçların açıklanmasının ardından kazanan adaylar süreç hakkında bilgilendirilecektir.
Açıklama |
Tarih |
Başvuru Başlangıç Tarihi |
04 Ekim 2021 |
Başvuru Bitiş Tarihi |
05 Kasım 2021 |
Sonuç Açıklama Tarihi |
12 Kasım 2021 |
İtiraz Süreci |
15-19 Kasım 2021 |
Nihai Sonuç Açıklama |
26 Kasım 2021 |
Sıra | Durum | Adı Soyadı | Bölüm | Fakülte/YO/MYO | Toplam Puan |
1 | Kazandı | Uğur Serçe | Yerel Yönetimler | Biga MYO | 80,8 |
2 | Kazandı | Neşe Yılmaz Tuncel | Gıda Teknolojisi | Çanakkale Uygulamalı Bil. Y.O. | 77 |
3 | Kazandı | Yusuf Dilgin | Kimya | Fen Edebiyat Fakültesi | 74,1 |
4 | Kazandı | Nur Akcanca | Okul Öncesi Öğretmenliği | Eğitim Fakültesi | 74 |
5 | Kazandı | Senem Zeynep Ercan | Çalgı Anasanat Dalı | Devlet Konservatuarı | 69,2 |
6 | Kazandı | Sefa Aksu | Tarımsal Yapılar ve Sulama | Ziraat Fakültesi | 68,6 |
7 | Kazandı | Mübeher Ürün Göker | Yabancı Dil Hazırlık | Yabancı Diller YO | 65,5 |
8 | Kazandı | Derya Girgin | Özel Eğitim | Eğitim Fakültesi | 63,3 |
9 | Kazandı | Defne Yılmaz | Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık | Eğitim Fakültesi | 58,1 |
10 | Kazandı | Gizem Aksu | Toprak Bilimi ve Bitki Besleme | Ziraat Fakültesi | 57,4 |
11 | Kazandı | Zafer Tural | Müzik Öğretmenliği | Eğitim Fakültesi | 57 |
12 | Kazandı | Mehmet Ali Yolcu | Türk Dili ve Edebiyatı | Fen Edebiyat Fakültesi | 56,9 |
13 | Kazandı | Çiğdem Özkan | Turist Rehberliği | Ayvacık MYO | 56,875 |
14 | Kazandı | Hasan Arslan | Eğitim Yönetimi | Eğitim Fakültesi | 56,8 |
15 | Kazandı | Meliha Merve Çiçekliyurt | Tıp | Tıp Fakültesi | 55,9 |
16 | Kazandı | Ekrem Tufan | Sağlık Yönetimi | Sağlık Bilimleri Fakültesi | 55,2 |
17 | Kazandı | Araz Askeroğlu | Hemşirelik | Sağlık Bilimleri Fakültesi | 53,1 |
18 | Kazandı | Enes Yaşar | Türkçe Öğretmenliği | Eğitim Fakültesi | 51,9 |
19 | Kazandı | Süleyman Davut Göker | Eğitim Yönetimi | Eğitim Fakültesi | 48 |
20 | Kazandı | Gülbu Tanriverdi | Hemşirelik | Sağlık Bilimleri Fakültesi | 47,6 |
21 | Kazandı | Mustafa Boz | Konaklama İşletmeciliği | Turizm Fakültesi | 47,2 |
22 | Kazandı | Rüştü Ilgar | Coğrafya Öğretmenliği | Eğitim Fakültesi | 46,9 |
23 | Kazandı | Melike Yalçın Gürsoy | Hemşirelik | Sağlık Bilimleri Fakültesi | 46,5 |
24 | Kazandı | Aylin Özcan | Tekstil Tasarımı | Güzel Sanatlar Fakültesi | 44,8 |
25 | Kazandı | Lütfi Atay | Seyahat İşletmeciliği ve Turizm Rehberliği | Turizm Fakültesi | 44,1 |
26 | 1. Yedek | Mustafa Yunus Eryaman | Sınıf Öğretmenliği | Eğitim Fakültesi | 40,5 |
27 | 2. Yedek | Ayhan Oral | Kimya | Fen Edebiyat Fakültesi | 40,7 |
28 | 3. Yedek | Erol Duran | Konaklama İşletmeciliği | Turizm Fakültesi | 29,3 |
29 | 4. Yedek | Yahya Han Erbaş | Eğitimin Felsefi Sosyal ve Tarihi Temelleri | Eğitim Fakültesi | 29,1 |