Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi
Erasmus Koordinatörlüğü

Erasmus Ders Verme Hareketliliği Yedek Adayları

.

Üniversitemiz Erasmus+ Hareketlilikleri için verilen bütçenin yeniden değerlendirilmesi sonucunda; dört personelimizin daha hibeli olarak Ders Verme Hareketliliği’nden yararlandırma imkanı doğmuş ve Ders Verme Hareketliliği kontenjanı yirmi dokuz (29) kişiye çıkarılmıştır.  

Bu sebeple; daha önce “yedek” olarak ilan edilmiş adayların tamamı (4 aday) Erasmus Ders Verme Hareketliliği’nden hibe alabilmeye hak kazanmıştır. Nihai sonuçlar aşağıdaki şekilde gerçekleşmiştir.

 

Sıra

Durum

Adı Soyadı

Bölüm

Fakülte/YO/MYO

Toplam Puan

1

Kazandı

Uğur Serçe

Yerel Yönetimler

Biga MYO

80,80

2

Kazandı

Neşe Yılmaz Tuncel

Gıda Teknolojisi

Çanakkale Uygulamalı Bil. Y.O.

77,00

3

Kazandı

Yusuf Dilgin

Kimya

Fen Edebiyat Fakültesi

74,10

4

Kazandı

Nur Akcanca

Okul Öncesi Öğretmenliği

Eğitim Fakültesi

74,00

5

Kazandı

Senem Zeynep Ercan

Çalgı Anasanat Dalı

Devlet Konservatuarı

69,20

6

Kazandı

Sefa Aksu

Tarımsal Yapılar ve Sulama

Ziraat Fakültesi

68,60

7

Kazandı

Mübeher Ürün Göker

Yabancı Dil Hazırlık

Yabancı Diller YO

65,50

8

Kazandı

Derya Girgin

Özel Eğitim

Eğitim Fakültesi

63,30

9

Kazandı

Defne Yılmaz

Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık

Eğitim Fakültesi

58,10

10

Kazandı

Gizem Aksu

Toprak Bilimi ve Bitki Besleme

Ziraat Fakültesi

57,40

11

Kazandı

Zafer Tural

Müzik Öğretmenliği

Eğitim Fakültesi

57,00

12

Kazandı

Mehmet Ali Yolcu

Türk Dili ve Edebiyatı

Fen Edebiyat Fakültesi

56,90

13

Kazandı

Çiğdem Özkan

Turist Rehberliği

Ayvacık MYO

56,88

14

Kazandı

Hasan Arslan

Eğitim Yönetimi

Eğitim Fakültesi

56,80

15

Kazandı

Meliha Merve Çiçekliyurt

Tıp

Tıp Fakültesi

55,90

16

Kazandı

Ekrem Tufan

Sağlık Yönetimi

Sağlık Bilimleri Fakültesi

55,20

17

Kazandı

Araz Askeroğlu

Hemşirelik

Sağlık Bilimleri Fakültesi

53,10

18

Kazandı

Enes Yaşar

Türkçe Öğretmenliği

Eğitim Fakültesi

51,90

19

Kazandı

Süleyman Davut Göker

Eğitim Yönetimi

Eğitim Fakültesi

48,00

20

Kazandı

Gülbu Tanriverdi

Hemşirelik

Sağlık Bilimleri Fakültesi

47,60

21

Kazandı

Mustafa Boz

Konaklama İşletmeciliği

Turizm Fakültesi

47,20

22

Kazandı

Rüştü Ilgar

Coğrafya Öğretmenliği

Eğitim Fakültesi

46,90

23

Kazandı

Melike Yalçın Gürsoy

Hemşirelik

Sağlık Bilimleri Fakültesi

46,50

24

Kazandı

Aylin Özcan

Tekstil Tasarımı

Güzel Sanatlar Fakültesi

44,80

25

Kazandı

Lütfi Atay

Seyahat İşletmeciliği ve Turizm Rehberliği

Turizm Fakültesi

44,10

26

Kazandı

Mustafa Yunus Eryaman

Sınıf Öğretmenliği

Eğitim Fakültesi

40,50

27

Kazandı

Ayhan Oral

Kimya

Fen Edebiyat Fakültesi

40,70

28

Kazandı

Erol Duran

Konaklama İşletmeciliği

Turizm Fakültesi

29,30

29

Kazandı

Yahya Han Erbaş

Eğitimin Felsefi Sosyal ve Tarihi Temelleri

Eğitim Fakültesi

29,10