Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi
Erasmus Koordinatörlüğü

2015/2016 Dönemi Staj Başvuru Sonuçları

ERASMUS + STAJ HAREKETLİLİĞİ -  BAŞVURU SONUÇLARI  2015/2016 DÖNEMİ
 
BAŞVURU LİSTESİ / SINAV SONUÇLARI / DETAYLAR
Bütün başvuruları, not ortalamalarını ve hesaplama detaylarını görmek için Excel formatında hazırlanmış olan BAŞVURU ve SONUÇLAR DOSYASINI için  tıklayınız..

 
Akademik başarı ve yabancı dil sonucu ortalamasına ilave olarak; aynı öğrenim kademesi içerisinde daha önce Hayatboyu Öğrenme Programı veya Erasmus+ kapsamında hareketlilikten yararlanmış öğrencilerin akademik başarı ve yabancı dil puanı ortalamaları hesaplanırken, daha önce yararlanılan her bir faaliyet için (öğrenim-staj ayrımı yapılmaksızın) 10'ar puan azaltma uygulanır. Ayrıntılı bilgi için tıklayınız. 
 
Sarı ile işaretlenmiş öğrenciler yerleştirilmiştir.

BİLGİLENDİRME TOPLANTISI
Seçilen öğrencilere  yönelik Rektörlük Binası, B Blok, Kat:5, Oda:505, Terzioğlu Kampüsü  bilgilendirme toplantısı yapılacaktır. Lütfen erasmusstajcomu.edu.tr e-posta adresinden randevu alınız. 

"2015/2016 Akademik Döneminde "1 Ekim 2015" tarihinden sonra gitmek üzere seçilen öğrencilerin "Gitmeden Önce Yapılacak İşlemler" sayfamızdaki evrakları şeffaf bir dosya içinde ofisimize teslim etmeleri gerekmektedir.

- Hibelerdeki düşüş nedeniyle en fazla 3 ay Erasmus + staj programından yararlanabilirsiniz. 

- 2014/2015 akademik yılı sonu itibari ile üniversitemizden mezun olma durumunuzda bile 2015/2016 akademik yılı; 1 Ekim 2015 tarihi sonrasındaki tarihlerde 3 ay süre ile programdan yararlanabilirsiniz. Fakat mezun olduğunuz için Vize almanız gerecektir. 

Toplantıya gelmeden önce, bundan sonra yapılacak işlemler hakkında ön bilgi edinmek için lütfen Gitmeden Önce Yapılacak İşlemler sayfamızı ziyaret ediniz. 

SONUÇLARA İTİRAZLAR
Dış İlişkiler Yürütme Kuruluna hitaben yazılmış, itirazını ve nedenini bildiren dilekçenizi Rektörlük, Erasmus Birimine iletiniz. 

Ekler

BAŞVURU ve SONUÇLAR DOSYASI.xls
Yükseköğretimde Öğrenci ve Personel Hareketliliği.pdf